Popieriaus ir kartono pakuotė
Visa pakuotė iš popieriaus, nuo popieriaus kepimui iki kartono dėžių siuntimui.
Dviejų dalių dėžutės su permatomu langeliu įvairioms progoms.
Čia rasite viską, kas susiję su popierine pakuote.

Popieriaus ir kartono pakuotė Yra 5 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Popierius kepimui
  Tai nebalintas puspergamentis, nesilikonuotas. Šis popierius tinkamas naudoti kepimui - yra atsparus aukštai temperatūrai, nepraleidžia riebalų, maisto produktai neprilimpa prie popieriaus. Taip pat dažnai naudojamas dėžėms iškloti, žuviai įvynioti, riebaluotiems produktamas supakuoti.
 • Gofruoto kartono dėžės
  Čia rasite įvairiausių dydžių bei išmatavimų dėžių, nuo mažiausios dėžutės knygai iki didelių katono dėžių perkraustymui ar verslui.
 • Popierinė pakuotė su...
  Popierinių maišelių, kartono dėžių, kartono pakuotės su Jūsų prekės ženklo logotipu ar su Jūsų užrašo gamyba. Galima personalizuota spauda nuo 1 vnt.❗Pilna spalvų gama, aukšta spaudos kokybė, galimi nedideli tiražai, geros kainos garantija. Suteikite savo prekės ženklui ar produktui išskirtinumo, neskirdami tam daug laiko ir finansinių resursų.
 • Dviejų dalių dėžės
  Dviejų dalių dėžės gaminamos iš 270 g storio dvispalvio rudos/baltos spalvos kartono.
  Dalis dėžių turi skaidrų PVC (skaidraus plastiko) langelį, kuris suteikia patrauklumo pakuojamoms dovanoms, aksesuarams, ar konditerijos gaminams.

  Galima individuali spauda nuo 1 vnt.!


  Pateikti išmatavimai ilgis x plotis x aukštis
 • Dėžutės su magnetiniu...
  Magnetinės arba greito surinkimo dėžutės pagamintos su  velcro juosta viduje. Šios dėžutės yra greito surinkimo iš labai storo ir kokybiško popieriaus. Dėžutės turi integruotus magnetus viduje. Puikiai tinka pakuoti dovanas, prabangias prekes, papuošalus, drabužius.
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų
Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų