Apie mus

www.foxpack.eu

 

www.foxpack.eu yra valdomas ir nuosavybės teise priklauso UAB ''SDA pakuotė". Pastaroji yra viena iš vakarų Lietuvos plastikinių pakuočių gamybos įmonių. UAB „SDA Pakuotė“ plėtoja veiklą polietileno pakuočių (LDPE, HDPE, CPP, BOPP) gamybos ir prekybos srityse jau 20 metų.
www. foxpack.eu tai turbūt viena dižiausių pakuotės, pakavimo medžiagų elektroninė parduotuvė. Pritiaikyta vidutiniam ir mažam verslui, bei privatiems asmenims. Šioje elektronineje parduotuveje galite įsigyti šios pakuotės nedideliais kiekiais ir mažomis kainomis tiesiai iš sandėlio :

Maišeliai

Plėvelės

Apsauginės pakuotės

Lipnios juostos

Popierinė pakuotė

Paletės, pakavimas ant palečių

Signalinės juostos

Įvairių rūšių polietilenai

Įrankiai pakavimui

Pakavimo sprendimai, įvairiausių rūšių veiklos sritims, tokioms kaip :

Kepyklos

Konditerijos produktų gamintojai

Mėsos perdirbimo įmonės

Žuvies perdirbimo įmonės

Pieno produktų gamintojai

Žemės ūkiui

Skalbykloms

Valykloms

Siuvykloms

Galanterijai

Bižuterijai

Spaustuvėms, leidykloms

Antraštės logotipas
Dėmesys klientui
Mes siekiame visada būti šalia kliento bei patenkinti jo lūkesčius ir poreikius ieškant pakavimo sprendimų. Klestintis klientas – tai galimybė augti ir mūsų įmonei.

Dinamiškumas ir profesionalumas
Būdami dinamiška įmone prisitaikome sparčiai kintančioje visuomenės bei verslo aplinkoje bei turime galimybę tobulėti profesionaliai įgyvendinant pakavimo sprendimus.

Patikimumas ir pagarba

Mes esame įsitikinę, kad patikimumu ir pagarba pagrįsti santykiai tiek su klientais, tiek su darbuotojais ir verslo partneriais – tai varomoji jėga, padedanti dirbti išvien, komandoje, bei įgyvendinti pakavimo sprendimus patenkinant abipusius lūkesčius ir poreikius.