Informacija

Polietileno maišeliai
Čia rasite įvairiausių tipų ir rušių maišelius. Išsirinkite tipą, spustelkite ant gaminio ir pasirinkite savo išmatavimą.

Polietileno maišeliai Yra 9 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • CPP maišeliai
  CPP maišeliai tai puikiausias pasirinkimas pakuojant įvairius konditerijos gaminius, tokius kaip sausainiai, duona. Beveik visa duona kuri pasiekia jūsų namus yra supkuota į CPP tipo maišelius.
 • BOPP maišeliai
  Maišeliai, pagaminti iš BOPP tipo plėvelės, pasižymi itin didelui skaidrumu, kas užtikrins gaminio prekinę išvaizdą. Be to, apsaugos nuo nepageidaujamo daikto čiupinėjimo. Tai skaidri, traški plėvelė, priduoduosianti prekinę išvaizdą jūsų produktui.
 • HDPE polietileno...
  HDPE tipo maišai, tai traškūs, pakankamai tvirti maišai. Dažniausiai juose pakuojami produktai pirmineje stadijoje, t.y maišai į dėžes ar maišai į kibirelius, kurie paskui perpakuojami į kitus maišelius. Taip pat pakuojami produktai kuriems reikalingas itin didelis maišų tvirtumas, kaip granulės arba briketai, pjuvenos. Šio tipo maišeliai nėra skaidrūs, nors produkcija ir persimato per juos, tačiau jie turi balkšvą atspalvį.
 • LDPE polietileno...
  LDPE tipo maišeliai tai skaidrūs permatomi maišeliai. Šio tipo medžiaga liaudiškai vadinama "celofanu". Jeigu esate lietę šiltnamio plėvelę, tai suprantate kokia tai medžiaga. Žinoma šiltnamio plevelė yra pakankamai stora, apie 150 mikronų storio, kai maišeliai gaminami iš šios plėvelės yra 2-3 kartus plonesni, todėl jie yra pakankamai permatomi, nors turi šiokį tokį balkšvą atspalvį.
 • Maišeliai su rankenėlėmis
  Įvairiausių tipų, storių, išmatavimų, spalvų maišeliai su rankenėlėmis. Išsirinkite jums tinkamus maišelius.
 • Minigrip užspaudžiami...
  Minigrip maišeliai, dar kitaip vadinami maišeliai su styginiu užsegimu, tinkami daugkartiniam naudojimui. Šio tipo maišeliai sandariai užsidaro, todėl į juos gali būti dedami ir birūs produktai. Minigrip maišeliai turi euro pakabuką maišelio viršuje, todel gali būti kabinami lentynose. Nors šio tipo maišeliai yra įvairių išmatavimų, dažniausiai jie naudojami smulkiems, biriems produktams, detalėms fasuoti.
 • Tinkliniai maišai
  Tai stiprūs, tvirti maišai, skirti pakuoti nuo 15 iki 50 kg. Dažniausia juose pakuojami vaisiai, daržovės.
 • Paštiniai maišeliai
  Paštiniai maišeliai arba dar kitaip vadinami paštiniai vokai. Tai vienas iš pigiausių ir greičiausių būdų supakuoti ir apsaugoti jūsų siuntą.
 • Maišai šiukšlėms
  Įvairiausių išmatavimų, storių, bei spalvų maišai šiukšlėms. Pasirinkite jums tinkamą išmatavimą bei spalvą.
puslapyje
Rodoma 1 - 6 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 9 dalykų