Maišeliai su spauda pagrinde būna trijų tipų. Tai maišeliai dažyti fleksografine spauda, paprasti maišeliai su priklijuotu lipduku ir maišeliai dažyti fleksografine spauda.

Fleksografine spausdinimo technika - maketas ant pakuotės gaminių yra perkeliamas pasitelkus elastingą fotopolimerą, naudojami dažai yra nekenksmingi žmogaus sveikatai, todėl dažnai naudojami maisto produktų pakuotėms. Šis spausdinimo būdas tinkamiausias serijinei pakuočių gamybai, palyginus su kitais spausdinimo būdais pastarasis yra pigiausias pasirinkimas, kai norima spausdinti dideliais tiražais. Kaip pavyzdį galime paimti maišelius duonai 20 (plotis) x 40 (aukštis), tokių maišelių minimalus tiražas bus apie 40.000 vnt. Retas gamintojas sutiks spausdinti mažesniu tiražu. Be to reikalinga guminės formos gamyba, kurios kaina priklausomai nuo spalvų kiekio, bei piešinio sudetingumo gali siekti nuo 200 eurų iki 1000 ir daugiau. Žinoma ši forma tarnaus daugybę kartų, jos nereikės gaminti vis naujos.

Šilkografinė spausdinimo technika - tai itin kokybiškas ir universalus trafaretinis spaudos būdas, tinkamas įvairaus kiekio užsakymams.Iš šilko tinklelių yra gaminami trafaretai, kurie praleidžia dažus, tos tinklelio vietos, kurios yra užtepamos foto emulsija, dažų nepraleidžia. Tokiu būdu paruoštas tinklelis dedamas ant plėvelės, maišelio ir ant jo pilami dažai. Tai puikus sprendimas kai norima spausdinti nedidelį kiekį maišelių, šis spaudos būdas yra brangesnis nei fleksografija, tašiau kai norima dažyti kelias ar keliasdešimt pakuočių, jis tampa pigesnis pastarasis dažymo būdas yra skirtas mažiems tiražams. Rekomenduojama kai yra reikalinga nuo 1vnt iki 500vnt pakuotės.

Maišeliai su lipduku - Tai racionaliaus pasirinkimas kai reikalingas kiekis svyruoja nuo 500vnt iki 10.000 ir daugiau. Pakuotė atrodo pakankamai solidžiai, lipdukai gaminami ir mažiausiais kiekiais nuo 1 vnt, maišelių galite įsigyti taip pat nedideliais kiekiais.

Jeigu reikalingi maišeliai su spauda, nuspręskite kokio kiekio jums reikės , o tada pagal tai pasirinkite pakavimo, dažymo būdą. Kiekviename segmente rasite gamintojų atitinkančių jūsų poreikius.