Taigi jūs turite savo gaminį, liko sugalvoti kaip tinkamai jį supakuoti. Pakavimas atlieka daug funkcijų, bet dvi pagrindinės ir svarbiausios t.y jūsų gaminio apsauga, bei jūsų produkto įvaizdis ir prekės ženklas. Prieš pasirinkdami pakuotę gerai pagalvokite su kokiais "išbandymais" jūsų gaminys susidurs transportuojant, bei prekybos centro lentynose. Yra ne kartą tekę matyti išbirusias granules prekybos centre ar nučiupinėtas riebaluotais pirštais sveikinimų atvirutes. Užbėkite įvykiams už akių.

Kad ir kokį pakavimo būdą pasirinksite, visa tai atsilieps jūsų kaštams, visada įverinkite savo pakuotės biudžetą. Jeigu jūs tik pradedate savo verslą, šiuo etapu turite būti sumanūs ir išradingi, nes jūsų biudžetas ribotas, jūs negalite pasisamdyti dizaino studijos ir užsisakyti 50.000 o kartais ir 500.000vnt pakuotės jeigu jūs turite 50 ar 500vnt savo produkcijos kurią turite supakuoti. Būkite išradingi, sugalvokite kelis pakuotės dizainus, paprašykite išrinkti draugų, kolegų labiausiai patikusį dizainą.

Dar vienas ir labai svarbus dalykas, t.y pakavimo laikas. Kiek jūs užtruksite laiko supakuoti savo gaminį rankiniu būdu, nes retai kas pačioje pradžioje pakuoja su įrengimais ar Flow Pack sistemomis. Įvertinkite pakavimo laiką, jeigu jūs trunkate savo gaminį supakuoti 5-6 min, o jums reikia supakuoti 10.000vnt apsvarstykite kiek laiko ir kaštų jums tai kainuos ir gal verta pasirinkti kitą pakavimo būdą ar pakuotę su kuria truksite greičiau.

Visada galvokite apie ateitį, kaip jūs pakuosite jeigu padaugės užsakymų, padidės produkcija. Numatykite kokia bus pakuotė, nes labai svarbu išlaikyti prekės ženklo ir pakuotės vientisumą. Nepridarykite sudėtingos kombinuotos pakuotės, nes padidejus užsakymams kaštai bus milžiniški. Šiais laikais yra daugybė straipsnių, galima pažiūrėti daugybę video youtube ar kituose kanaluose kaip tinkamai pakuoti, kokie yra pakavimo būdai ir tikrai nebūtina samdyti dizaino studijos kurti jums pakuotę bent jau pradiniame etape.

Svarbiausias dalykas, VISAIS atvejais derinkite apsauginę pakuotės funkciją su dizainu.