Polietileno plėvelės
Įvairiausių tipų ir išmatavimų plėvelės namams ir jūsų verslui. Nuo plėvelės maistui ir konditerijos įmonėms iki plėvelių statyboms.

Polietileno plėvelės Šioje kategorijoje prekių nėra

Subkategorijos

 • HDPE plėvelės
  HDPE tipo plėvelė yra traški plevelė, dažniausiai iš jos gaminami maišeliai su rankenomis, kurie yra parduotuvėje prie kasų, tai kiekvienas iš jūsų yra lietęs šio tipo plėvelę. Tai vienas iš pigiausių plėvelės tipų. Ji nėra labai skaidri, tačiau pakankamai tvirta. Turi šiokį tokį balkšvą atspalvį. Galimos įvairiausios šios plėvelės spalvos.
 • LDPE Plėvelės
  LDPE tipo plėvelė tai skaidri permatoma plėvelė. Šio tipo medžiaga liaudiškai vadinama "celofanu". Jeigu esate lietę šiltnamio plėvelę, tai suprantate kokia tai medžiaga. Gali būti įvairiausių spalvų ir atspalvių.
 • PVC Maistinė plėvelė

  Skaidri maistinės plėvelė, pagaminta iš LLDPE polietileno, naudojama duonos, žuvies, mėsos bei kitų rūšių maisto produktams apsaugoti nuo drėgmės, nešvarumų. Plėvelė tinka tiesioginiam kontaktui su maisto produktais, nesuteikia jiems papildomo kvapo ar skonio.

  Maisto produktams pakuoti dažniausiai naudojama būtent PVC plėvelė, kadangi ši plėvelė praleidžia deguonies ir anglies dvideginio molekules, todėl supakuoti produtai i PVC plėvelę ilgiau išlieka šviežūs.

 • Celiuliozės plėvelė
  Celiuliozės plėvelė yra bespalvė ir skaidri, pasižyminti savybe praleisti dūmus. Dažniausiai naudojama virtų, rūkytų mėsos gaminių gamyboje. Plėvelė neišskiria nuodingų medžiagų laikoma vandyje ar citrinos tirpale.
 • Tampri plėvelė (Stretch)
  Stretch plėvelė (skaidri), skirta dėžių ar pavienių gaminių supakavimui į grupinę pakuotę. Taip pat dažnai naudojama didelių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ir pan.